Vybíráme byt – finále

Celé dny věnujeme bydlení. Projeli jsme s dětmi v kočáru Bayonne, a pak jsme se rozhodli, že lepší by bylo bydlet v Jersey City Downtown. Je to blízko mojí práce, ale hlavně i New Yorku. Tak jsme projeli s dětmi tuto oblast, především 1st – 9th Street. Je to tu hezké, hlavně kolem Hamilton parku. Pokud to jen trochu půjde, rádi bychom si našli byt tu. Dali jsme si limit $2500 měsíčně.

Dnes jsme vyrazili z domu v 8 ráno a vrátili se v 7 večer. Děti všechno vydržely, spaly trochu v kočáře. Ovšem po večeři padli a ve čtvrt na 9 už usnuly. 

Jersey City Downtown

Po večerech jsme probrali Zillow.com, Trulia.com a Craigslist.com, pak jsme telefonovali a sháněli, a dnes máme na výběr dva byty, a k tomu dva nové, co se zítra zeptáme.

Jeden je 63 m2, dost hezký, ale trochu malý, ve staré městské třípatrové zástavbě. Je tam pěkně vybavená kuchyň i koupelna, ale kolo, kočárek a všechno musí zůstat v bytě. Stojí $2100 měsíčně.

Druhý je v obrovské 30 patrové budově, má 79 m2 a parádní výhled na moře z dvanáctého patra. Jenže budova má chodby jako levný hotel a vybavení také dosti levné, okna starší, všechno je ošuntělé. Sice nám to prý vypucují, ale žádná sláva to nebude. Ten je za $2500 měsíčně.

Z těch na zítra je zajímavý hlavně jeden poblíž Hamilton parku, který by podle fotek mohl být docela prostorný, a stojí $2300.

Jste zvědaví, co si nakonec vybereme? Já taky.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Vybíráme byt – finále

  1. Antonín Kmoch napsal:

    Držíme palce ;o).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s