Koukáme na filmy

Ačkoli jsme to nikdy nedělali, začali jsme tu o vánocích sledovat filmy. Mě nejvíc zajímalo, co umí slavné online služby jako Netflix a Hulu. Obě stojí 8 dolarů měsíčně a mají nabídku tisíců filmů. Jenže když jsem si našel nejoblíbenější filmy na IMDb a jel shora dolů, tak prvních dvacet není ani na Netflixu, ani na Hulu. Ještě jsem zkusil Amazon Prime Instant Video. Kupodivu zmíněné slavné filmy se sice dají na Amazon Instant Video online shlédnout za poplatek (třeba 2-3 dolary), ale i když máte předplacenou službu Amazon Prime, tak platíte poplatek stejný. Zkrátka Amazon Prime Instant Video je jen podmnožina z Amazon Instant Video.

Takže teď zkoušíme staré dobré DVD disky – Netflix DVD umí všechny filmy, co jsem zatím chtěl. Pošlou je v šikovné papírové obálce, kterou utrhnete a tím vznikne zpáteční obálka. Vložíte DVD a hodíte do schránky. Toť vše. Když jedno DVD přišlo rozbité, našel jsem na webu odkaz, tam jsem kliknul, a druhý den mi přišlo znovu a v pořádku. Nevýhoda je ta, že i když jeden večer přijde DVD, druhý den ráno ho pošlu zpět, tak Netflix třetí den pošle další DVD a to přijde čtvrtý den. Takže si DVD zkopíruju do PC a pošlu ho hned zpět, abych si vytvořil nějakou zásobu.

V mezičase tedy sledujeme online filmy. Zatím mám první měsíc zdarma, ale brzy si budeme muset ze služeb některou vybrat. A co že jsme zatím viděli?

  • Schindler’s List
  • The Usual Suspects
  • Chinatown
  • The Lincoln Lawyer
  • A Bronx Tale
  • Raising Arizona
  • The Graduate

Taky jsme zkoušeli první díl IT Crowds, ale to nás moc nezaujalo.

Většinou si necháme zapnuté titulky, jinak jakmile se mluví rychleji, tak nerozumíme.

Image

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s